Novinky

Limitovaná edice Sodastream JET Premium

O letošních vánocích vaši zákazníci zatouží po tomto perfektním dárku v lesku drahých kovů z limitované edice SodaStream Jet Premium Proč se právě nyní přesvědčit, že je vaše prodejna bezpečně zásobena všemi novinkami od značky SodaStream? Protože v těchto dnech se vydáváme s naší silnou předvánoční kampaní připomenout vašim zákazníkům, že výrobník domácí perlivé vody SodaStream je stabilně již několikátým rokem ten spolehlivý a perfektní dárek, který podle výzkumů agentury IPSOS nezklamal úctyhodných 99% obdarovaných.

 

Abychom potenciálním nakupujícím zpříjemnili přemýšlení, který z výrobníků čerstvé domácí perlivé vody SodaStream vybrat, či si o něj Ježíškovi raději přímo říci a nespoléhat tak na vrtkavou náhodu, nabízíme nápovědu v podobě velmi speciální limitované edice SodaStream Jet Premium. Ta přináší nejoblíbenější výrobník čerstvé domácí perlivé vody SodaStream Jet nyní v prémiové výbavě tří leskle metalických odstínů titanové, zlaté či růžově zlaté barvy a kromě standardního příslušenství najdou zákazníci v balení navíc i dvě masivní sklenice na perlivou vodu od návrhářů značky SodaStream.

S televizní kampaní značky SodaStream se na televizních obrazovkách potkáváte pravidelně po celý rok, kdy jsou naše spoty nasazeny v počtu několika stovek opakování měsíčně napříč kanály TV Prima. Pro následující týdny předvánočního období pak tuto frekvenci nasazení našeho u pořadů ještě dále posilujeme a navíc se vydáváme i na kanály televize TV Nova. To vše, abychom sdělení o perlivé vodě, která šetří starosti s hromadami plastových lahví na jedno použití a je současně perfektním dárkem doručili co největšímu počtu vašich potenciálních zákazníků. Kromě televize zamíříme k příjemcům i dalšími tradičními cestami jako je internetová reklama, tisk či prezentace na prodejnách.

Již brzy se tak může i vaše prodejna těšit na zákazníky žádající velmi speciální limitovanou edici SodaStream Jet Premium v některé z barev drahých kovů či jiný z široké nabídky výrobníků domácí perlivé vody SodaStream a doprovodného příslušenství.

 

Jak moc to našim výrobníkům v lesku metalických barev sluší se můžete sami přesvědčit v novém 15“ spotu.

 

>>Zjistit více o Sodastream Jet PREMIUM<<