Novinky

Stažení klimatizací SAC MT1221CH a SAC MT1222CH

V Praze 17. července 2019 - Společnost FAST ČR, výhradní distributor produktů Sencor v ČR, stahuje z trhu mobilní klimatizaci Sencor SAC MT1221CH a SAC MT1222CH z důvodu možného rizika zkratu a vznícení produktu. Zároveň vyzývá své zákazníky, aby přestali klimatizace používat a vrátili je prodejci nebo kontaktovali centrálu společnosti.

Bílý a Černý měsíc s Fastem

Prolistujte si aktuální číslo, jako byste je drželi v rukách. Každé dva měsíce pro Vás připravujeme dva katalogy cenově zvýhodněného zboží. Katalog černý měsíc přináší průřez sortimentu audio a video techniky, prezentační techniky, fotoaparátů, telekomunikací a hudebních nástrojů. V bílém měsíci naleznete nejprodávanější modely volně stojících i vestavných spotřebičů, velký výběr drobného elektra, vysavačů, žehliček, holících strojků atd.

Poohlédnutí za veletrhem FastDay 2019

Veletrh přinesl celou řadu novinek černé a bílé techniky, ale i GSM nebo IT. Pojďme si připomenout některé z novinek, které jste mohli spatřit na červnovém FastDay, který proběhl 6.6.2019

Limitovaná edice Sodastream JET Premium

O letošních vánocích vaši zákazníci zatouží po tomto perfektním dárku v lesku drahých kovů z limitované edice SodaStream Jet Premium Proč se právě nyní přesvědčit, že je vaše prodejna bezpečně zásobena všemi novinkami od značky SodaStream? Protože v těchto dnech se vydáváme s naší silnou předvánoční kampaní připomenout vašim zákazníkům, že výrobník domácí perlivé vody SodaStream je stabilně již několikátým rokem ten spolehlivý a perfektní dárek, který podle výzkumů agentury IPSOS nezklamal úctyhodných 99% obdarovaných.

Tropické osvěžení v zimě

Hledáte únik před nekonečným taháním vody balené v nepraktických plastových lahvích? Nebo snad únik před všudypřítomnými plískanicemi a vlezlou zimou přicházející k nám na dlouhé měsíce, během kterých nás sluneční paprsky zahřejí jen sporadicky? Pojďte a přesvědčte se, že s výrobníky domácí perlivé vody SodaStream z nové limitované tropické edice dostanete obojí. Perlivou vodu vám připravíme jednoduše v pohodlí domova a navíc k tomu prozáříme vaše pošmourné všední dny kouskem vítané exotiky…

Poohlédnutí za veletrhem FastDay

Veletrh přinesl celou řadu novinek černé a bílé techniky, ale i GSM nebo IT. Pojďme si připomenout některé z novinek, které jste mohli spatřit na červnovém FastDay, který proběhl 1.6.2017

Nutri mixéry Sencor SNB

Nutriční extraktory získávají na stále větší popularitě, a tak i Sencor přichází na trh se svým želízkem v ohni. Jedná se o velmy silný mixér, který veškeré suroviny rozmixuje tak důkladně, že z nich jedinečným způsobem získá veškeré vitamíny, enzymy, minerální látky a na vás už je tento energií a zdravím nabitý koktejl vypít. Perfektně se hodí pro úplně všechny věkové kategorie, i malé děti či staří lidé mohou využívat hodnotné látky ukryté v plodech, které nám příroda nabízí.

Vánoce se nezadržitelně blíží!

Vážení zákazníci, pro nadcházející sezónu jsme pro vás ze sortimentu vánočního osvětlení připravili celou řadu novinek. Protože nových položek je opravdu mnoho, rozhodli jsme se uvést hlavní kritéria, která pomohou s výběrem vhodného produktu.

Profesionální meteorologická stanice Sencor

Značka Sencor patří mezi výrobce dostupné spotřební elektroniky a kancelářského vybavení. Mezi její výrobky patří i kvalitní meteostanice nejrůznějších druhů, od jednoduchých s měřením teploty až po pokročilé modely s předpovědí počasí a měřením řady dalších hodnot. Meteostanice Sencor SWS 9700 vyniká displejem TRUE COLOR s úhlopříčkou 5,8" s 256 proměnlivými barvami a bezdrátovým snímačem 5v1, pojďte se podívat co dalšího dokáže.

FastDay jaro 2017

Veletrh přinesl celou řadu novinek vám dobře známých, na českém trhu etablovaných značek černé a bílé techniky, ale i GSM nebo IT. Pojďme si připomenout ty největší z novinek jarního FastDay, který proběhl 27. 4. 2017